FANUS ENERJİ

Türkiye'nin Enerjisini Koruyoruz

Doğadan aldığımız ilhamla, geleceği tasarlayan pratik çözümler üretiyoruz. Kaliteyi merkeze alan hizmet anlayışımızla enerji ihtiyaçlarının etkin bir biçimde karşılanmasını amaçlıyoruz.

Bilgisayar ve yazılım alanındaki tecrübemizi elektrik enerjisiyle birleştirerek, bugünün ve geleceğin gereksinimlerini karşılayacak, akılcı teknolojiler tasarlıyoruz.

 
 
 
FANUS ENERJİ

Enerji Sistemlerinde Akılcı Çözümler

Minimum zamanda maksimum fayda prensibiyle çalışarak, alanında lider olan dünya markalarının enerji verimliliğine katkıda bulunuyoruz.

01
Elektrik Proje Çizimi
Elektrik projeleriniz için elektrik proje çizimleri ve pano montajı gibi alanlarda profesyonel yöntemlerle enerji verimliliğini arttırıcı çözümler sunuyoruz.
Devamını Oku
02
7/24 Teknik Servis
7/24 teknik servis hizmeti veren operasyon merkezimiz ve geniş bayi ağımızla hem fiilen hem de uzaktan hızlı çözümler sunuyoruz.
Devamını Oku
03
Elektrik Taahhüt İşleri
Hizmetlerimizde tesislerdeki panolar her zaman çok önemlidir. Ana dağıtım panoları için pratik çözümler üreterek geleceğe dönük çözümler sunuyoruz.
Devamını Oku
04
Enerji Yönetimi Ve İzleme
Projelerimizin online şekilde yönetim ve takibini yaparak, herhangi bir durumda oluşan aksiliklere müdahale edip, sizi bu durum ile ilgili bilgilendiriyoruz.
Devamını Oku
05
E-Fanus
E-Fanus olarak çeşitli ürünlerin, en kaliteli ve son teknoloji elektrik malzemelerinin Türkiye'nin her bölgesine güvenli satış yöntemlerimizle ulaştırıyoruz.
Devamını Oku
Tüm Hizmetleri Gör
Türkiye genelinde faaliyet gösteren bayilerimiz ve enerji verimliliği sağlayan çevre dostu, yenilikçi sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
Devamını Oku
 

1258744

 
m2 alan ile Dünyanın her kıtasında verimli enerji sistemleri kurduk.
 

508

 
Tamamlanan proje ile çevreye duyarlı geri dönüşüme katkı sağladık.
 

3226913

 
Metre kablo ile sınırsız enerjimizin etki alanını her geçen gün genişlettik.
 

5

 
Devam eden proje ile doğayı koruyarak üretmeye devam ediyoruz.

PROJELERİMİZ

Dünyanın Her Yerinde Başarı İle Tamamlanmış Projelerimiz
01
DEFACTO
2016 yılı boyunca Türkiye dahil Dünya üzerinde çeşitli ülkelerin Defacto mağazalarında enerji yönetim ve enerji izleme sistemleri hizmetleri verdik.
Devamını Oku
02
EREN PERAKENDE
Eren Perakende enerji yönetimi çalışmalarımızı tüm Dünya ülkelerine sunarak, insanların rahat edeceği bir ortam oluşturmak için 2016'da birçok çalışmaya imza attık.
Devamını Oku
2016 Projelerimiz
Fanus Enerji olarak 2016 yılı boyunca Türkiye dahil Dünya üzerinde enerji yönetimi, enerji izleme sistemleri gibi çeşitli projelere imza attık.
Devamını Oku

İş Ortaklarımız