img
FANUS ENERJİ

ENERJİ YÖNETİM VE SİSTEMLERİ

Fanus Enerji’nin odaklandığı iş alanlarının başında perakende sektörüne hizmet veren zincir mağazaların elektrik taahhüt işleri, enerji yönetim ve izleme sistemleri tüm Türkiye’de geçerli olan 7/24 teknik servis hizmetleri, pano montajı, elektrik proje çizimi, elektrik mühendislik işlemleri, enerji güç artırım ve tranşe işlemleri gelmektedir.

Fanus Enerji olarak üstlendiğimiz projelerin baştan sona bütün işlemlerini takibini ve kontrolünü yaparak anahtar teslim olarak size hizmet vermekteyiz.
Minimum Zamanda

Maksimum Hizmet

Elektrik teknolojisini, yazılım ve bilgisayar alanındaki tecrübemizle birleştirerek müşterilerimize pratik ve akılcı çözümler üretmekteyiz.

Doğa Dostu Enerji Sağlıyoruz

Teknolojik gelişmelerin dinamik bir şekilde takip edilmesiyle oluşturduğumuz bilgi birikimimiz sayesinde projelerde en uygun sistemle en göz alıcı kurulumları gerçekleştirmekteyiz.

icon

KURUMLUMLARIN ENERJİ TAKİBİ

Fanus enerji olarak enerji sistemlerin takibini ve kontrolünü üstlendiğimiz gibi gelecek olan cezayı da ödeme garantisi veriyoruz.

icon

TİCARİ ALANLAR

Her sektöre hizmet veren zincir mağazaların elektrik taahhüt işleri, enerji yönetim ve izleme sistemleri tüm Türkiye’de geçerli olan 7/24 teknik servis hizmetleri, enerji güç hizmeti vermekteyiz.

icon

EVLERİN GÜVENLİĞİ

. Kapalı devre televizyon sistemi oluşturulan güvenlik merkezleriyle entegre edilerek güvenlik biriminizin kartlı geçiş, yangın, güvenlik gibi tüm ilgili sistemleri bir arada izlemesini sağlar.

İYİ BİR ENERJİ TAKİBİ

title

Kendimizi hizmet vermeyi amaçladığımız firmanın bir parçası olarak görür ve temel gereksinimler doğrultusunda uygun çözümler üretiriz

title

Gözlem

İnce gözelemlerle yaptığımız çalışmalarla tüm sorunlarınızı çözmekteyiz.

title

Bakımlar

Ürünlerinize yaptığımız bakımlarla onların ömürlerini uzatmaktayız.

title

Ölçümler

Çalışmalarımızda her işi sizlere düzen, orantı, ölçü ve incelikle sunmaktayız.

title

Used for Many Purposes

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Low Installation Costs

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Easy Installation

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

img