Elektrik Taahhüt İşleri


 

FANUS ENERJİ

Elektrik Taahhüt İşleri

Fanus Enerji bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında çok kısa zamanda büyük işlere imza atmıştır. Sınırsız enerjimizle, kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız üç yıl gibi kısa sürede beşyüz’ün üzerinde taahhüt işi gerçekleştirmiştir. 

Kapalı devre televizyon sistemleri sayesinde her türlü bina komplekslerinin iç ve dış alanlarında güvenlik projeleri geliştiriyoruz. Birbirinden farklı birçok bölgenin merkezi bir noktadan izlenmesine yardımcı olan CCTV sistemleriyle güvenlik sistemlerinin oldukça düşük maliyetlerle yapılandırılmasını sağlıyoruz.
 
 
Fanus Enerji Ana dağıtım panolarında optimum ve pratik çözüm üreterek modern güç dağıtımında geleceğe dönük çözümler sunar. Yapmış olduğumuz taahhüt işlerinde ve diğer hizmetlerimizde tesislerdeki panolar firmamız için çok önemli bir unsurdur. Tesislerde beyin görevi yapan panolarımızın kalitesi, teknoloji, garantisi ve uzun ömürlü olması firmamız için çok önemlidir. Panonun montajı, kabloların bu malzemelerle buluşması ve dünyayı aydınlatması bize göre bir sanattır. Panoların iç tesisat işbirliğine ve ürünlerin kalitesine firma olarak sanat gözü ile bakar ve ona göre hareket ederiz.